Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ülkemizin en önemli illerinden bir tanesidir. 2023 yılı rakamları ile nüfusu 500 bini aşmaktadır.  Elazığ Belediye Başkanlığı görevi Mücahit Yanılmaz tarafından yürütülmektedir. Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada çok sayıda kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunduğu ve 2023 yılında bu pozisyonlara personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtti. Elazığ Belediyesi personel alımına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Elazığ Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile ülkemizin örnek belediyeleri arasında gösterilmektedir. Bu büyüme ve istikrar ortamının sürmesi için ise açıkta bulunan kadro ve pozisyonlara çalışma azmi yüksek bireyler alınacağı açıklandı.  Sadece Elazığ merkezde değil aynı zamanda aşağıda bulunan ilçeler için de çok sayıda alım yapılması öngörülmüş durumda. • Ağın
 • Alacakaya
 • Arıcak
 • Baskil
 • Karakoçan
 • Keban
 • Kovancılar
 • Maden
 • Palu
 • Sivrice

Elazığ Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı, işçi alımı ilanı henüz yayınlanmadı. Ancak ilanlar hakkında detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlandı. Buna göre ilanlarda ilkokul mezunundan tutun da yükseköğretim mezununa kadar çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Ayrıca en çok merak edilen konuların başında da KPSS yer alıyor. Kadroların çoğunda herhangi bir sınav veya KPSS şartı aranmıyor. Elazığ Belediyesi tarafından yayımlanacak olan ilanların detayları netlik kazandığında yine buradan sizlerle paylaşacağız. Aşağıda Elazığ ili ve ilçelerinde önemli kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş iş ilanlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Elazığ Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Elazığ İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Elazığ Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Elazığ Belediyesi iş ilanları kapsamında çok sayıda zabıta eri, itfaiye eri, veteriner, memur, şoför, bekçi, güvenlik görevlisi, garson, kanal 23, İşkur, bayan, hizmetli, mühendis alımının yanı sıra çeşitli kadro ve pozisyonlarda yüzlerce personel istihdam edilecek. Elazığ Belediyesi personel alımı ilanı yayınlandığında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylar yine www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bunun dışında belediye binasında yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu yazımızda Elazığ Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 • Elazığ Belediyesi, Cumhuriyet Mah., Malatya Caddesi No:30, 23100 Merkez/Elazığ
 • Telefon : 0 (424) 248 47 01


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.