Ekrem İmamoğlu’na nasıl, nereden ulaşılır?

Ekrem İmamoğlu, 1970 senesinde Trabzon ilimizde doğmuş Türk siyasetçidir. Lise hayatını Trabzon Lisesi’nde tamamlayan Ekrem İmamoğlu daha sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Akabinde de yine aynı üniversitede insan kaynakları ve yönetimi bilim dalında yüksek lisans yapmıştır. Aile inşaat şirketinde yönetim kurulu başkanlığı, Trabzonspor Futbol Kulübü’nde yöneticilik ve Beylikdüzü Belediye başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 31 Mart 2023 tarihinde yapılan yerel seçimlerde ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı seçilmiştir. Derdini anlatmak isteyen, soru sorun ya da görüşlerini iletmek isteyen kişiler Ekrem İmamoğlu’na nasıl, nereden ulaşılır?

Ekrem İmamoğlu’na mesaj yaz, mesaj gönder

Dilek İmamoğlu ile evli olan Ekrem İmamoğlu üç çocuk babasıdır. Ekrem İmamoğlu ülkemizde son dönemde siyasetin yükselen yıldızlarından bir tanesidir. Toplum içerisinde popülaritesi günden güne yükselmektedir. Ekrem İmamoğlu son dönemde İstanbul ilimizde güzel işlere imza atmıştır. Şeffaflık ve likayat politikaları ile ön plana çıkmış bir siyasetçidir. Ekrem İmamoğlu’na sesini duyurmak isteyen, kendisine mail atmak, telefon numarası ile ulaşmak isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Peki Ekrem İmamoğlu’na ulaşmanın bir yolu var mıdır?Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak isteyenler için bir mail adresi yayına almıştır. Bu mail adresine isteklerinizi ve önerilerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için iletisim@ekremimamoglu.com mail adresine mail göndermeniz yeterlidir. Bunun dışında Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden özel mesaj göndererek de kendisine ulaşabilmeniz mümkündür.

Ekrem İmamoğlu Twitter Hesabına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Ekrem İmamoğlu İnstagram Hesabına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Bu hesaplardan ve e-mail adresi üzerinden kendisine göndermiş olduğunuz mesajlar Ekrem İmamoğlu’nun danışmanları tarafından detaylı olarak incelenmekte ve bir süzgeçten geçirilmektedir. Akabinde de mesajların önem sırasına göre kendisine iletilmektedir. Bu yöntemler dışında kendisine ulaşmak dışında başka bir başvuru kanalı bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

Bu yazımızda Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak, mektup adresi ile iletişim adresleri ve telefon numarası hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EKREM İMAMOĞLU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ekrem imamoğlu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ekrem imamoğlu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.