Ekol, 3. Parti entegre bir lojistik firmasıdır. 1990 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuştur. Uluslararası taşımacılıkta yük organizasyonu yapan bir şirket olarak kurulan Ekol Lojistik, günümüzde 3. Parti Entegre Lojistik hizmetleri sunmaktadır. Ekol Lojistik kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Ekol Lojistik faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ekol Lojistik tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ekol Lojistik İş İlanları 2023

Ekol Lojistik kurulmuş olduğu günden bu yana yeniliklere ve değişime açık olmuştur. 2016 yılında yılın lojistik firması ödülünü de almıştır. Bünyesinde binlerce çalışana sahip olan Ekol Lojistik çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Mars Lojistik İş İlanları İçin TIKLAYIN

Ekol Lojistik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; operasyon merkezi kuryesi, yazılım geliştirme uzmanı, kurumsal kalite uzmanı, iş analisti, veritabanı yöneticisi, şoför, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ekol Lojistik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ekol Lojistik bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Ekol Lojistik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ekol Lojistik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER EKOL LOJİSTİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ekol lojistik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ekol lojistik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.