Ankara Elektrik, Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi veya bilinen kısa adı ile EGO Genel Müdürlüğü 1942 yılında Ankara Elektrik ve Havagazı İşletme Müessesesi adı ile kurulmuş olan ve ulaşım hizmetleri sunan bir kamu kuruluşudur. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmaktadır. Kurum vermiş olduğu elektrik hizmetlerini daha sonra Türkiye Elektrik Kurumuna, doğalgaz hizmetlerini ise Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’ye devretmiştir. Günümüzde Ego Genel Müdürlüğü sadece otobüs ve raylı sistemler (metro) ile trafik düzen ve güvenliğin sağlanması amacıyla ulaşım planlaması hizmetleri gerçekleştirmektedir. EGO Genel Müdürlüğü çeşitli dönemlerde faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

EGO Genel Müdürlüğü, Ankara ilimizde toplu taşıma ve ulaşım faaliyetlerini kesintisiz, hızlı, ekonomik ve konforlu şekilde sunmak için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. EGO Genel Müdürlüğü günümüzde 1800’ü aşkın otobüsü ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bünyesinde çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duyan kurum bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, mühendisi, avukat, tekniker, teknisyen, büro memuru, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, yardımcı personel, tamirci gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kurumun iş ilanları www.ego.gov.tr adresi üzerinde ve devlette.com üzerinde yılın belirli dönemlerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında gerekli duyuruları gerçekleştirirken, ilan hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgileri de paylaşmaktayız. Bu bilgiler ışığında ilanlar yayınlandığında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları veya personel dairesi başkanlığı gibi bölümlere öz geçmiş yani CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmemektedir. Bu yüzden iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bizleri takip etmeye devam etmelisiniz. EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için İnternet üzerinde bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bunun aksini iddia eden web adreslerine ise itimat etmeyiniz. Bu yazımızda EGO Genel Müdürlüğü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.