Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü veya bilinen kısa adıyla EGO Genel Müdürlüğü, Ankara ilimizde ulaşım hizmetleri sunmakta olan bir kuruluştur. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesi altında hizmet vermektedir. 1950-2001 Yılları Arasında Ankara’ya havagazı ( 1960 lardan sonra doğalgaz ) ve elektrik dağıtımı da yapan kuruluş, bu hizmetlerin özelleştirilmesi ile birlikte günümüzde sadece otobüs ve raylı sistem ile şehir içi toplu ulaşımı hizmeti vermektedir. EGO Genel Müdürlüğü faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları 2020

EGO 22 Ocak 1930 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ile kurulmuştur. 1935 yılında Rusya’dan alınan 100 araçla toplu taşıma hizmetine başlanmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren EGO Genel Müdürlüğü, büyümesini sürdürmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Kurum çeşitli zamanlarda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müfettiş yardımcısı, şoför, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, büro asistanı, temizlik işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmelidirler. İlanlar ihtiyaç duyulduğunda yayınlanmakta ve www.ego.gov.tr adresi ile www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Harici olarak bu iş ilanları yayınlanmadan kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Ego Genel Müdürlüğü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.