Ege Üniversitesi, 1956 yılında, İzmir ilimizde kurulmuş olan ülkemizin en iyi üniversitelerinden bir tanesidir. Ege Üniversitesi ayrıca Ege Bölgesi’nin ilk ve ülkemizin de 4. Üniversitesi olarak eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Ülkemizde en çok tercih edilen üniversitelerin başında gelen Ege Üniversitesi ayrıca ülkemizde ve dünyada çok sayıda ilklere de imza atmayı başarmıştır. Ege Üniversitesi çeşitli dönemlerde bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ege Üniversitesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ege Üniversitesi İş İlanları 2023

Ödemiş, Bayındır, Bergama, Tire ve Çeşme ilçelerinde yüksekokul ve meslek yüksekokulları bulunan Ege Üniversitesi, Bornova’da 3.450 dekarlık bir arazi üzerine kurulmuştur. En son teknoloji ile donatılmış modern bir kütüphanesi, sosyal tesisleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı spor salonları, spor tesisleri, toplum merkezi, alışveriş merkezi, sergi alanları ve Öğrenci Köyü ile 70.000 kişilik bir kampüs kenttir. Ege Üniversitesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıdadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Ege Üniversitesi Personel Alım İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ege Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Ege Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sağlık teknikeri, hemşire, acil tıp teknisyeni (ATT), eczacı, ebe, özel güvenlik görevlisi, sekreter, tıbbi sekreter, okutman, temizlik personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ege Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ege Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten Ege Üniversitesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Ege Üniversitesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EGE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ege üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ege üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.