Ege Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite ilan kapsamında hemşire, sağlık teknikeri, mühendis, sistem programcısı, çözümleyici alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2023

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasimin Ek 2. maddesine göre, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) grubu puaıı sırasına konulmak kaydıyla ( Ayrıca yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ) personel alınacaktır. Personel Giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye Bütçesinden karalanacaktır.alep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Özel Bütçe
UnvanıAdetAranan Nitelikler
Hemşire100Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezuım olmak.
Hemşire40Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve btııuı belgelendirmek.
Sağlık

Teknikeri

1Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak.

En az 2 vıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

Döner Sermaye Bütçesi
UnvanıAdetAranan Nitelikler
Mühendis1Fakültelerin Bilgisayar veya Yazıluıı Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Microsoft Visual Stııdio 2005,2008,2010 arayiizleri ile Microsoft.Net platformunda Asp.Net, C# ve AJAX kullanarak kurumsal yazılını geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

HTML, JavaScript, CSS kullanarak web tabanlı programlar geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

* Oıecle DB (PL-SQL) ve MS SQL Seıver (T-SQL) Veri tabanında geniş ölçekli yazılım geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

Eıı az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve btuıu belgelendirmek.

En az C düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendimıek.

Sistem

Programcısı-

Çözümleylcl

3Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılını Mühendisliği ya da İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak,

*C# ve ASP.NET, Oracle yazılım dillerini bildiğini belgelemek.

Süreç geliştirme, tasarım ve simiilasyon araçları konusunda bilgi sahibi olmak ve bıunı belgelendirmek.

Proje Yönetimi ve PMI standartlan konusunda tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek.

Eıı az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendimıek

En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bııııe

belgelendirmek.

Programcı2Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı bölümü mezun olmak

*C# ve ASP.NET yazılım dilleri ve Oracle veri tabanı ile yazılmı geliştirebilmek ve bunları belgeleııdinnek.

Eıı az 1 vıl mesleki deneyimi olıuak ve bıııııı belgelendimıek

Bu yazımızda Ege Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan tüm ilanlara Ege Üniversitesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.