Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer alan Edirne 200 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin en büyük illerinden bir tanesidir.  Edirne Büyükşehir Belediyesi, her sene ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlar için personel alımı ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Edirne Belediyesi işçi alımı hakkında başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Belediyeler yapacakları personel ve eleman alımlarını kendi bütçelerinden karşılamaktadırlar. Bu sebepten dolayı personel alımı yaparken genellikle yazılı sınav yapma ihtiyacı duymazlar fakat genellikle sözlü sınav yani mülakatla işçi alımı gerçekleştirirler. Edirne Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre birçok kadro ve pozisyonda personel açığı bulunduğu ve bu açıkların kapatılması için yeterli bütçe ayrıldığı ve personel alımı gerçekleştirileceği bilgisi bulunmaktadır.Edirne Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Güncel Edirne İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

 • Edirne Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Edirne Belediyesi İşçi Alımı Haberi İçin TIKLAYIN

Edirne Büyükşehir Belediyesi tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; engelli personel, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, zabıta, elektrik işçisi, sekreter, usta, beden işçisi, itfaiye memuru, büro memuru, şoför, eski hükümlü işçi, güreşçi, harita teknikeri, gıda mühendisi, ziraat mühendisi, elektrik elektronik mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

Edirne, ülkemizin balkanlara açılan kapısı olmasından dolayı her gün on binlerce insanın geçiş noktası olmaktadır. Bu sebepten dolayı nüfusu az gözükse de, eleman ihtiyacı oldukça fazla olmaktadır. Gümrük kapılarında güvenlik olarak, temizlik işçisi olarak daha sayısız çok sayıda kadroda personel açığı bulunmakta olup bu açıklar 2023 senesinde yapılacak olan personel alımları ile kapatılacaktır. Aşağıda bulunan Edirne Belediyesi’ne bağlı ilçeler eleman alımı gerçekleştirecek olup, buralara iş başvurusu yapabilirsiniz. İş Başvuru formu hakkında bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

 1. Edirne (il merkezi)
 2. Enez Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 3. Havsa
 4. İpsala
 5. Keşan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 6. Lalapaşa
 7. Meriç Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 8. Süloğlu
 9. Uzunköprü

Edirne Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Edirne Belediyesi tarafından yayımlanan ilanlar farklı olmasından dolayı her ilanda belirtilen kadro ve pozisyonlar için başvuru şartları da değişkenlik göstermektedir. Özellikle Edirne Belediyesi, avukat,mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisi gibi pozisyonlarda en çok personel alımını gerçekleştirdi. Edirne Belediyesi iş ilanları sitemiz www.devlette.com üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip edebilmek, ilanlara dair iş başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında Edirne Belediyesi bünyesine insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu yazımızda Edirne Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EDİRNE İŞ İLANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, edirne iş ilanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan edirne iş ilanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.