Edirne Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Edirne Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 20 işçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 20 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Edirne Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

28.04.2018 tarihli ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “ İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar”ın 4. Maddesindeki şartları ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazanmış olmamak ve emekli olmamak ve bu durumların tamamını taşıdığını belgelemek ile Edirne il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru için gerekli belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • İkametgah
  • Askerlik durum belgesi ( erkek adaylar için )
  • B sınıfı şoför kadrosuna başvuracak adaylar için ehliyet belgesi
  • E sınıfı şoför kadrosuna başvuracak adaylar için ehliyet fotokopisi ve SRC belge fotokopisi
  • Güreşçi kadrosuna başvuracak adaylar için güreş lisans belgesi

İşe alınacak olan kadrolar aşağıda belirtilmiştir.

1 adet belirsiz süreli elektrik elektronik mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

1 adet belirsiz süreli ziraat mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin ziraat mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

1 adet belirsiz süreli gıda mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

2 adet belirsiz süreli şoför (E sınıfı) : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalıdırlar. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az E sınıfı ehliyete sahip olmalı ve SRC türü mesleki yeterlilik belgesine sahip olmalıdırlar.

1 Adet belirsiz süreli şoför (B sınıfı) : İşe alınması öngörülen personel en az ilköğretim mezunu olmalıdır. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az B sınıfı ehliyete sahip olmalıdırlar.

3 adet belirsiz süreli güreşçi : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az B sınıfı ehliyete sahip olmalıdır.

1 adet belirsiz süreli harita teknikeri : İşe alınması öngörülen personel üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren harita ve kadastro bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

10 adet belirsiz süreli işçi : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

Bu yazımızda Edirne Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan temizlik işçisi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Edirne Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.