Edirne Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile en az ortaöğretim mezunu yani lise ve dengi bir okuldan mezun işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.   Süs bitkileri fidesi yetiştiricisi olarak görev yapacak işçi için başvuruların sona ermesinin ardından 9 Mayıs 2016 tarihinde kura çekimi gerçekleştirilecek. İşte Edirne Belediyesi işçi alımı ile ilgili ilanın detayları ..

Edirne Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Süs Bitkileri Fidesi YetiştiricisiKurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Edirne Belediye Başkanlığı Ana Binası09.05.201611:00 – 12:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Babademirtaş Mah.Mimarsinan Cad. No:1 EDİRNE
22020 EDİRNE MERKEZ
EDİRNE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No02842139140-112
E-Posta

Bu yazımızda Edirne Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Edirne Belediyesi güncel iş ilanlarını daha yakından takip edebilmek için TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.