Eczacıbaşı Topluluğu veya diğer adı ile Eczacıbaşı Holding, 1942 yılında Nejat F. Eczacıbaşı tarafından kurulmuş olan ve başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik faaliyet göstermekte olan ülkemizin önde gelen sanayi topluluklarından bir tanesidir. Eczacıbaşı kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesi haline gelmiştir. Eczacıbaşı  büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Eczacıbaşı Topluluğu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eczacıbaşı Topluluğu İş İlanları 2023

Eczacıbaşı ilk sanayi girişimini 1952 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ülkemizin ilk modern ilaç fabrikasıyla gerçekleştirmiştir. Eczacıbaşı günümüzde dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik gereçleri tesisine sahip durumdadır. Eczacıbaşı bunun yanında temizlik kağıtları pazarının da ülkemizdeki lideridir. Eczacıbaşı bünyesinde 42 kuruluşta 13 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Eczacıbaşı bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Eczacıbaşı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tıbbi mümessil, özel güvenlik görevlisi, biyolog, hemşire, kimyager, sekreter, mühendis, stajyer, engelli personel, iş güvenliği uzmanı, üretim takım lideri, müşteri temsilcisi, yeni mezun deneyimli personel, ar&ge uzman mühendisi, uzman tasarımcı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eczacıbaşı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eczacıbaşı bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Eczacıbaşı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eczacıbaşı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ECZACIBAŞI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eczacıbaşı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eczacıbaşı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.