Düzce Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Düzce, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. 1999 yılına kadar ilçe statüsünde bulunan Düzce, bu tarihte meydana gelen Gölcük depremi ve Düzce depreminin ardından, il olmasına karar verilmiştir. Düzce il olduktan sonra yapmış olduğu çalışmalar ile meydana gelen depremlerin zayiatlarını azaltmayı başarmıştır. Halen çeşitli plan ve projeler ile güven veren bir şehir olma yolunda adımlar atılmak ve projeler gerçekleştirmektedir. Düzce Belediyesi bu bağlamda çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. Düzce Belediyesi 2022 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Düzce Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Ülkemizde il statüsü kazanmış en son il olan Düzce yapmış olduğu çalışmalar ile depremin izlerini neredeyse yok etmiş ve şehre modern bir kimlik kazandırmıştır. Düzce Belediyesi bu bağlamda ülkemizin en çalışkan belediyeleri arasında yer almaktadır. Son dönemde yaşanan ekonomik durgunluklar, Düzce ilinde yaşayan kişileri de etkilemiş ve şehirde işsizlik rakamlarında artış gözlemlenmiştir. Düzce Belediyesi bu durumun önüne geçebilmek adına İŞKUR ile çeşitli anlaşmalar yapmıştır. Bu bağlamda çeşitli kurslar ile şehirdeki işsizlik sorunun önüne geçilmeye çalışılacak, şehre yeni yatırım yolları açılacak ve Düzce Belediyesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda ilkokul mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu çok sayıda vatandaş kadrolu, daimi, sözleşmeli veya geçici statülerde istihdam edilecektir. Bu alımlar sadece Düzce il merkezinde değil aynı zamanda da aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de gerçekleştirilecektir.  • Akçakoca
  • Cumayeri Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Çilimli
  • Gölyaka
  • Gümüşova
  • Kaynaşlı
  • Yığılca

Düzce Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan muhtemel personel alımları içerisinde insan kaynakları uzmanı, çöp fırını operatörü, küratör, zabıta, itfaiye memuru, vidanjör operatörü, tekniker, sosyal hizmetler ve danışmanlık meslek elemanı, teknisyen, mühendis, mimar, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımız devamında anlattık. Aşağıda da son dönemde Düzce ili içerisinde verilmiş olan kamu iş ilanları yer almaktadır.

 Düzce Belediyesi İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Düzce İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Düzce Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Düzce Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak ilanların yakın bir zamanda yayınlanması muhtemel. İlanlar yayınlandığı an iş başvurusu formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan bilgileri www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey sosyal ağlardan bizleri takip etmenizdir. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de belediye bünyesine başvuru yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında bulunan insan kaynakları departmanına özgeçmişinizi bırakmanız yeterlidir. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular sadece ilgili pozisyonlar için iş ilanı yayınlandığında dikkate alınacaktır. Bu sebepten çoğu durumda ” Şu anda herhangi bir personel alımı yoktur.” denilerek başvurunuz kabul edilmeyebilir. Bu duruma düşmemek ve zaman kaybına uğramamak adına ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz şekil ve usullere uygun olarak iş başvurusunda bulunmanızı önermekteyiz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.