Durmazlar Holding, 1956 yılında Ali Durmaz tarafından kurulmuş olan bir holding şirketidir. Sac işleme makinaları alanında faaliyet gösteren Durmazlar Holding, alanında ülkemizin lider firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma uluslararası marka değerlendirme kuruluşları tarafından ülkemizdeki en değerli 100 marka arasında gösterilmektedir. Bu büyümenin ve gelişimin aralıksız sürmesi adına faaliyetlerine devam eden şirket, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Durmazlar Makine tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Durmazlar Holding İş İlanları 2022

Durmazlar Makina günümüzde 120’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ihracatın büyük bölümü ABD ve Avrupa ülkeleri gibi gelişmiş ülkelere yapılmaktadır. Durmazlar Holding ürünleri Durma markası altında satışa sunulmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, bu doğrultuda kendisini düzenli olarak yenileyen şirket bünyesinde 1500’e yakın kişi istihdam edilmektedir. Şirket bunlara ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum bünyesinde yapılacak alımlar aşağıdaki üretim tesislerine de gerçekleştirilecektir.  • Bursa Başköy Fabrikası
  • Bursa Ataevler Merkez Fabrikası
  • Lazer Kesin Fabrikası

Durmazlar Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, arge proje uzmanı yöneticisi, insan kaynakları yöneticisi, yurt dışı satış yöneticisi, servis mühendisi, CNC lazerle kesme operatörü, fabrika işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Durmazlar Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Durmazlar Makine bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda yer alan iş başvuru formu vasıtası ile başvuru sayfasına ulaşabilirler. Girdiğiniz sayfada işe alım süreci hakkında insan kaynakları tarafından detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Bunları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra sayfa sonunda yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu yazımızda Durmazlar Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Durmazlar Holding iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER DURMAZLAR HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, durmazlar holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan durmazlar holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.