D&R, 1996 yılında Doğan Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuş olan bir Türk şirketidir. Doğan ve Raks grubunun ortaklığı ile kurulmuştur ve iki şirketin baş harfleri yeni kurulan şirketin adını oluşturmuştur. D&R satış mağazalarında elektronik ürünlerden, filmlere, kitaplardan, kırtasiye ürünlerine, müzik albümlerinden, oyuncan ve çeşitlilik hediyelik ürünleri kapsamaktadır. D&R büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. D&R tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

D&R İş İlanları 2023

D&R kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde alanında ülkemizin en büyük mağazalar zinciri haline gelmiştir. Şu anda 25’i aşkın ilimizde 140’ı aşkın şubeye sahiptir. Geçtiğimiz yıllarda Idefix’i de bünyesine katarak büyümesini sürdürmüştür. D&R ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.D&R tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış temsilcisi, bölge yöneticisi, fiyatlandırma uzmanı, kasa elemanı, mağaza yöneticisi, mağaza müdürü, engelli personel, depo görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

D&R İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

D&R iş başvuruları çeşitli kariyer platformları yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda D&R iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

D&R İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER D&R HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, d&r konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan d&r duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.