Dost İnşaat, 1993 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir inşaat firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana; hastane, nitelikli konut, özel villa, yönetim binaları, banka binaları, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi çok sayıda alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri sunmuştur. Sayısız projeyi başarı ile teslim etmiştir. Günümüzde ülkemizin en büyük inşaat firmalarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Büyümesini düzenli sürdüren firma günümüzde her hacim ve özellikteki projeyi tamamlayacak düzeye gelmiştir. Dost İnşaat bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Firma bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Dost İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Dost İnşaat İş İlanları 2023

Dost İnşaat, doğaya saygılı, güvenli ve daha yaşanabilir bir gelecek oluşturma çabası ile projelerine aralıksız devam etmektedir. Aynı zamanda bir TÜRKAK akrediyasyonuna sahip olan Dost İnşaat, ülkemizde ve yurt dışında sayısız projenin yapımını sürdürmektedir. Aşağıda yapımı devam eden bu projelere ise sayısız personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Dost İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat teknikeri, inşaat kalfası, mimar, inşaat mühendisi, elektrik teknisyeni, şoför, özel güvenlik görevlisi, yüksek mühendis, engelli personel, iç mimar, forklift operatörü, şantiye şefi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Dost İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Dost İnşaat bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını basit bir şekilde gerçekleştirebilirler. Dost İnşaat yeni çalışan alımları gerçekleştireceği zaman öncelikle bünyesine daha önce özgeçmişini göndermiş olan adaylar arasından seçim yapmaktadır. Sizler de özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları sayfasına iletebilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz ve akabinde başvurunuzu iletmeniz yeterlidir. Yeni açık iş pozisyonu oluştuğunda başvurunuz değerlendirilmeye alınmaktadır.

Dost İnşaat iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER DOST İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, dost inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan dost inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.