Dörtdivan, Bolu ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 1990 yılında Gerede ilçesinden ayrılarak ilçe statüsüne kavuşmuştur. Tarihi ve kültürel açıdan oldukça önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Dörtdivan Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Dörtdivan Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Dörtdivan Belediyesi İş İlanları 2022

284 km²’lik bir alana sahip olan Dörtdivan, aynı zamanda 8’i mahalle ve 24’ü köy olmak üzere 32 idari birimden oluşmuştur. İlçenin nüfusu 6 bin dolaylarındadır. İlçenin nüfusu son yıllarda azalmıştır. Dörtdivan Belediyesi ilçenin gelişimini sağlamak ve dışa göçü önlemek amacıyla tüm gücüyle çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Dörtdivan İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Dörtdivan Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makam şoförü, itfaiye aracı şoförü, soğuk demirci, büro işçisi, su hazırlama işçisi, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi, beden işçisi, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Dörtdivan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Dörtdivan Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Dörtdivan Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.