Doğuş Yayın Grubu öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliği ile ülkemizde medya sektörüne yön vermekte olan bir şirkettir. Doğuş Grubu şirketlerinden bir tanesidir. NTV’nin 1999’da gruba katılmasının ardından faaliyetlerine başlayan grup, 1999’dan bugüne dünya çapında önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir. Doğuş Yayın Grubu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Doğuş Grubu tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Doğuş Yayın Grubu İş İlanları 2022

TV’den internete, radyodan dergiye medyanın pek çok kolunda faaliyet gösteren Doğuş Yayın Grubu, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir. Doğuş Yayın Grubu bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kurum bünyesinde bulunan şirketlerin iş ilanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Doğuş Yayın Grubu tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, idari işler uzmanı, internet editörü, spiker, saha satış temsilcisi, medya satış yetkilisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğuş Yayın Grubu İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Doğuş Yayın Grubu bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Doğuş Yayın Grubu iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Doğuş Yayın Grubu İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.