Doğuş Holding veya bilinen diğer adı ile Doğuş Grubu, 1951 yılında ülkemizde kurulmuş olan şirket grubudur. Ülkemizin önde gelen grupları arasında bulunmakta olan Doğuş Holding, hizmet sektöründe lider olma amacı ile çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Grup; Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul, enerji, yeme-içme, perakende ve yeni yatırımlar olmak üzere dokuz farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Doğuş Holding kendi bünyesine ve bünyesinde bulunmakta olan 250’ye yakın şirkete çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Doğuş Grubu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Doğuş Grubu İş İlanları 2023

Doğuş Grubu bünyesinde bulunmakta olan şirketlerde 40 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Doğuş Grubu, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesine alımlar yapan grup aynı zamanda aşağıda sahibi veya ortağı olduğu şirketlere de alımlar yapmaktadır.  • Garanti Bankası İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Doğuş Oto İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Doğuş Yayın Grubu İş İlanları İçin TIKLAYIN

Doğuş grubu tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış temsilcisi, mali işler stajyeri, resepsiyonist, seç müdürü, kalite kontrol müdürü, masaj terapisti, temizlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğuş Holding İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Doğuş Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğumuz sayfada açık iş pozisyonları, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Doğuş Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Doğuş Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DOĞUŞ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, doğuş holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan doğuş holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.