Doğuş Çay, temelleri 1985 yılında atılmış olan ülkemizin en büyük çay üreticilerinden bir tanesidir. Çay ile başlamış olan faaliyet alanı, ilerleyen senelerde şeker ve konserve faaliyetleri ile devam etmiştir. Doğuş Çay kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde Rize’de 5 adet çay işletme ve Ordu’da 1 adet çay paketleme fabrikası ile yıllık 50 bin ton üretim kapasitesine sahip bir hale gelmiştir. Şirket ayrıca İzmir ilimizde Ödemiş ilçesinde Doğuş Bahçe Salça ve Konserve Fabrikası ile ülkemizdeki en kaliteli domates tarımını gerçekleştirmektedir. Doğuş Çay büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Doğuş Çay tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Doğuş Çay İş İlanları 2023

Doğuş Çay 2013 yılında Aksaray ilimizde Aksaray Organize Sanayi Bölgesi içinde ülkemizin en modern cips fabrikalarından bir tanesini kurdu. Ayrıca yine İzmir ilimizde soğuk çay üretim tesisini hayata geçirdi. Doğuş Çay bünyesine faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Doğuş Çay tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; teknik eleman, yemekhane görevlisi, insan kaynakları uzmanı, fabrika işçisi, satış şefi, özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı, şoför, satış temsilcisi, depo elemanı, ofis personeli, mühendis, tekniker, teknisyen, muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğuş Çay İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğuş Çay bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Doğuş Çay bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Doğuş Çay iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Doğuş Çay İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.