Doğanhisar, Konya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Doğanhisar M.Ö. 500 yıllarında Metyos adıyla Konya’da kurulmuştur. Şehrin adı Selçukluların arması olan doğan kuşunu simgelemiş, kalesinin adı ise “Doğan Kalesi” olarak adlandırılmıştır. Daha sonra bu yerleşim birimi Doğanhisar adını almıştır. Doğanhisar tarihi ve kültürel açıdan önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Doğanhisar Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Doğanhisar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Doğanhisar Belediyesi İş İlanları 2022

Doğanhisar İlçe Merkez belediyesi dışında, 8 Belediye ve 8 de Köy bulunmaktadır. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. İlçede illit (bir çeşit kil minerali) yatakları bulunmakta ve halen işletilmektedir. Doğanhisar Belediyesi ekonomik çeşitlilik yaratmak ve belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye bu görevlerini yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Doğanhisar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Doğanhisar Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Doğanhisar Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen,  beden işçisi, temizlik işçisi, şoför, çöpçü, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, zabıta memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğanhisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğanhisar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Doğanhisar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.