Ülkemizin öncü ve yenilikçi kurumlarından bir tanesi olarak, dinamik, güvenilir, öğrenci/veli duyarlılığı taşıyan, özgüven sahibi, gelişime açık, kalite odaklı ve toplumsal duyarlılığa sahip adaylar için Doğa konseptli bir kariyerin kapıları aralanıyor. Doğa koleji yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Peki Doğa Koleji iş ilanları için başvuru şartları neler olacak? İlana başvuru tarihleri ne zaman? İlan hakkında başvuru formu ve diğer detaylar haberimizin devamındadır.

Doğa Koleji Personel Alımı İlanı 2020

Ülkemizin en köklü eğitim kurumlarından bir tanesi olan Doğa Koleji Okulları, yıllardır devam eden büyümesini sürdürmek ve vermiş oldukları kaliteli, yenilikçi eğitimi devam ettirmek amacıyla çok sayıda personel alımı yapıyor.  Kuşkusuz bu personel alımı ilanının çoğunu öğretmen iş ilanları oluştursa da Doğa Koleji güvenlik görevlisi alımı, temizlikçi alımı, şoför alımı, müdür alımı, sekreter alımı gibi çeşitli kadro ve pozisyonlarda da alım yapacak.Doğa Okulları Personel Alımı İş Başvuru Şartları Nelerdir?

Doğa Okulları yeni eğitim öğretim döneminin planlamasını yapmak için şimdiden var gücüyle hazırlıklara başlamış durumda. Bu yapılanmanın en temel taşını ise öğretmenler oluşturuyor. Doğa koleji çok sayıda öğretmen alımı yapacak. Şu anda açık olan iş ilanlarında, anaokulu öğretmeni, ilkokul öğretmeni, İngilizce öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni, biyoloji öğretmeni, coğrafya öğretmeni, almanca öğretmeni, drama öğretmeni, ekoloji öğretmeni, felsefe öğretmeni, fen ve teknoloji öğretmeni, fizik öğretmeni, müzik öğretmeni, matematik öğretmeni, tarih öğretmeni, satranç öğretmeni, İspanyolca öğretmeni alımı yapacağını belirtiyor.  Her branş için farklı başvuru şartları arasında da, genel itibariyle bir çok madde ortak olarak konulmuş durumda. İşte Doğa Okullarında çalışmak isteyen öğretmenlerde aranan şartlar;

  • Alanında en az 2 yıl deneyimli,
  • Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip,
  • Öğretmenlik mesleğini seven,başarı odaklı,yaratıcı,yenilikçi,
  • Takım çalışmasına yatkın,uyumlu,
  • İletişim gücü yüksek,
  • Kariyer planı olan,idealist

Doğa Koleji İş Başvurusu

Doğa Koleji yeni 2020 yılının planlaması için çok sayıda Türkiye geneli personel alımı yapıyor. Bu ilanlara başvurmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirler. Doğa Koleji ülkemizin en büyük, Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerine ulaşmak için kendilerine eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyor. Başvurularınız Doğa Koleji bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek ve Doğa Koleji eleman alımı niteliklerine uygun adaylarla irtibata geçilecektir.

Doğa Koleji İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.