Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Diyarbakır Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında danışman alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Şubat 2019 tarihinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Diyarbakır Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • Lise mezunu olmak
  • Diyarbakırda ikamet ediyor olmak

Başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Diploma veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu
  • Fotoğraf

Başvuru adresi : Yenişehir Mahallesi Lise Caddesi 1. Sokak Arda Plaza Kat 8 No 20 Yenişehir

İrtibat Kişisi : Ayşe Yılmaz 0412 229 32 29

Bu yazımızda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara Diyarbakır Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.