Digitürk, ülkemizde sayısal yayın yapmakta olan bir digital platformdur. 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olan Digitürk, Eutelsat ve Türksat uydularında yayın yapmaktadır. Şirket 2015 yılında ise dünyanın en büyük medya kuruluşlarından bir tanesi olan beIN Media Group’a satılmıştır ve bu şirket Katar merkezlidir. Digitürk aynı zamanda Digitürk HD, Digitürk Plus ve Digitürk IQ hizmeti ile de HD ve 4K kalitesinde yayın imkanı sunmaktadır. Digitürk büyüme hedefleri doğrultusunda faaliyetlerine aralıksız devam ederken, her sene bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Digitürk tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Digitürk (beIN Sports) İş İlanları 2023

beIN Sports‘da Spor Toto Süper Lig, 1. Lig, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi, İspanya La Liga, Copa del Rey, Fransa Ligue 1, Coupe de la Ligue, İngiltere Premier Ligi, English Football League, Brezilya Serie A, ATP World Tour Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası, WTA Tur Şampiyonası, EuroLeague ve Basketbol Süper Ligi’nin yayın haklarına sahiptir. Çok sayıda ulusal kanalı HD kalitesinde yayınlamaktadır. Digitürk faaliyetlerine aralıksız devam etmek için de ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Digitürk tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yüz yüze müşteri ilişkileri sorumlusu, yönetici asistanı, kalite kontrol asistanı, yayın yönetim uzmanı, raporlama uzmanı, eğitim uzmanı, teknik servis elemanı, çağrı merkezi yazılım uzmanı, hukuk destek personeli, bayi finansal kontrol uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Digitürk ( BeIN Sports ) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Digitürk yapacak olduğu personel alımları için çeşitli kariyer portalları üzerinden ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile hali hazırda kurum bünyesindeki açık iş pozisyonları ile bu pozisyonlara ait başvuru şartları hakkında detaylı bilgi elde edebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Digitürk iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Digitürk İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DİGİTÜRK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, digitürk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan digitürk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.