Zonguldak ilimizde yer almakta olan Devrek Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Devrek Belediyesi ilan kapsamında en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu büro işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 20 Ekim 2017 ile 30 Ekim 2017 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Devrek Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Belediyemizin Halkla İlişkiler ve Şikayet Yönetimi Biriminde çalıştırılacak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı iyi derecede bilgisayar bilen temsil yeteneği olan; Kalite Yönetim Sistemi, İç Tetkikçi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, İşyeri Organizasyonu, Şikayet Yönetimi gibi alanlarında Eğitim Sertifikası ve deneyim sahibi olan 1 Adet GEÇİCİ 5 AY 29 GÜN en az 5 Yıl deneyim olması ve tercihen (KAMU) işyerlerinden olması esas olup, söz konusu olan belgeler kontrol edilecek olup;Başvurular 20 Ekim 30 Ekim Tarihleri arası İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesi üzerinden ilana başvuru yapmaları gerekecektir.

Adaylar Noter Kura çekimi ile belirlenecektir.

*Öğrenim Kriteri seçimi:

Öğrenim seviyesi aralığı bazında:

En az öğrenim seviyesi: İLKÖĞRETİM

En çok Öğrenim seviyesi: ORTAÖĞRETİM

İstenen Meslek : Büro İşçisi

Sadece Bu İlçelerde İkamet Edenler:

1-Zonguldak/Devrek İlçesi sınırlarında ikamet etmesi şarttır.

Belediye Başkan Yrd.

Bu yazımızda Devrek Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.