Devlet Hava Meydanları İşletmesi yani kısa ve bilinen ismi ile DHMİ, ülkemiz sınırları içindeki havalimanlarının işletilmesi ve Türk hava sahasındaki trafik düzenlenip denetlenmesi ile görevli olan bir kamu kuruluşudur.  Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ) Genel Müdürlüğü; tüzel kişiliğe sahip, faaliyetlerinde özerk, sorumluluğu sermayesi ile sınırlı, Ulaştırma Bakanlığı ile ilgili ve en son hukuki düzenlemeyle hizmetleri imtiyaz sayılan bir Kamu İktisadi Kuruluşudur. Devlet Hava Meydanları İşletmesi faaliyetlerinin devamı adına her sene çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları ile bu iş ilanlarına ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) İş İlanları 2023

Devlet Hava Meydanları İşletmesi faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. DHMİ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda hava trafik kontrolörü, asistan, avukat, doktor, iç denetçi, ekonomist, güvenlik görevlisi, hukukçu hemşire, istatistikçi, mühendis, pilot, şoför, teknisyen, uzman, uzman yardımcısı, tekniker gibi bay ve bayan personeller için sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aşağıda DHMİ tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.  • DHMİ Vardiya, Proje Sorumlusu ile ÖGG Alımı İçin TIKLAYIN
  • DHMİ Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Devlet Hava Meydanları İşletmesi Hava Trafik Kontrolörü Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Devlet Hava Meydanları İşletmesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Devlet Hava Meydanları İşletmesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

DHMİ tarafından iş ilanları yayınlandıkça vermiş olduğumuz liste de güncellenecektir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) İş Başvurusu 2023

Devlet Hava Meydanları tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve www.dhmi.gov.tr yani kurumun resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı görmek ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yayınlandığında sosyal mecralar vasıtası ile gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile anında paylaşacağız. Harici olarak DHMİ, iş ilanları yayınlanmadan bünyesine yapılan başvuruları kabul etmemektedir. DHMİ bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. DHMİ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER DHMİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, dhmi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan dhmi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.