Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla DESKİ, Bakanlar Kurulu kararı ile 2014 tarihinde faaliyetlerine başlamış bir kurumdur. Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Deski Genel Müdürlüğü çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. DESKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

DESKİ Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

DESKİ en temel insan haklarından bir tanesi olan içme ve kullanma suyunu, sağlıklı, güvenilir ve kesintisiz bir şekilde kullanıma sunmak; çevreye duyarlı hizmet anlayışıyla su kaynaklarını korumak, atık suları en yararlı hale dönüştürerek doğaya vermek, yağmur sularını meskun mahalleden uzaklaştırmak gibi görevlere sahiptir. DESKİ bu faaliyetlerini yerine getirmek amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Denizli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

DESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, büro memuru, tekniker, teknisyen, bilgisayar işletmeni, veznedar, güvenlik görevlisi, temizlikçi, sayaç okuma elemanı, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

DESKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

DESKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.deski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda DESKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER DESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, deski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan deski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.