Denizbank, 1983 senesinde gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla bir devlet bankası olarak kurulmuştur. Ancak daha sonra özelleştirme kapsamına alınmış ve çok kez el değiştirmiştir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük bankası olan Dubai merkezli Emirates NBD, Denizbank’ı 3.2 milyar dolara satın almıştır. Denizbank son yıllarda ülkemizin en büyük özel bankası olmak amacıyla çeşitli yatırımlar ve çalışmalar yapmıştır. Her sene büyüyen şubesi sayısı ve artan müşteri sayısı ile bu amacını gerçekleştirmeye her gün daha da yaklaşmaktadır. Denizbank insan kaynakları, yatırımlarına ve çalışmalarına 2023 senesinde de ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. Denizbank bu kapsamda çok sayıda yeni şube açacak olup, bu şubelerine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Denizbank iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Denizbank İş İlanları 2023

Denizbank son senelerdeki büyümesinin asıl sebebinin çalışanları olduğunun farkında olan bir kuruluştur. Bu sebepten dolayı çalışanlarının haklarını korumak ve iyi çalışma olanakları sunmak açısından her sene çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmektedir. Denizbank bu sebeplerden dolayı da ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başlarında yer almaktadır. Denizbank hali hazırda 13 bini aşkın çalışanı ve 700’ü aşkın şubesi ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Denizbank, 2023 yılında bu personellerine ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmak için çalışmalar yapmaktadır.Denizbank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay, bayan adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda güvenlik görevlisi, avukat, gişe yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, stajyer alımı, ÖGG alımı, şoför, veznedar, veteriner, satış temsilcisi, tekniker gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller sınavsız olarak, sözleşmeli, daimi, geçici gibi statülerde barındırılacaklardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Denizbank iş ilanları

Denizbank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Denizbank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu ilanları takip etmek ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Denizbank, bünyesinde çalışacak olanları seçmek için bir öz geçmiş – kariyer sayfası hazırlamıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz bu bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Akabinde sisteme üye olmalı ve CV’nizi girmeniz gerekmektedir. İlgili kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu takdirde de Denizbank, mülakat aşaması için sizi çağırmaktadır. Bu aşamayı da geçmeniz durumunda bir Denizbank çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Bu yazımızda Denizbank iş ilanları, iş imkanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Denizbank İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DENİZBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, denizbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan denizbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.