Denizbank A.Ş., ülkemizde faaliyet göstermekte olan özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Banka, 1951 senesinde o zamanlar yeni gelişmekte olan Türk denizcilik sektörünün finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile kurulmuştur. Mayıs 2023’den beri merkezi Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Emirates NBD’nin iştirakidir. Denizbank kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük finans kurumlarından bir tanesi haline gelmiştir. Denizbank günümüzde 10 bini aşkın personeli ve 600’den fazla şubesi ile müşterilerinin acil finansal ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır.

Denizbank ülkemizde milyonlarca müşterisine hizmet vermektedir. Bu sebepten şubeleri de bir hayli kalabalıktır. Müşteriler Denizbank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak etmektedir. Denizbank çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.Denizbank Çalışma Saatleri 2023

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan Denizbank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Denizbank şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında da öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.

Denizbank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Bazı bankalar müşterilerinin acil finansal ihtiyaçlarına hafta sonu da cevap verebilmek adına çeşitli şubelerini açık tutmaktadır. Ancak Denizbank bunu tercih etmemiş ve tüm şubelerini Cumartesi ve Pazar günleri kapalı tutma kararı almıştır. Yani hafta sonu hiçbir Denizbank şubesi açık değildir. 24 saat açık Denizbank şubeleri ve hafta sonu açık Denizbank şubeleri bulunmamaktadır.

Denizbank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Denizbank şubeleri tıpkı hafta sonu gibi Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalı durumdadır.

Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde Denizbank şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Bursa, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Ataşehir, Alltunizade, Aksaray, Aydın, Alanya, Avcılar, Balçova, Bodrum, Bahçelievler, Bandırma, Beşiktaş, Cebeci, Çanakkale, Çayyolu, Çiğli, Didim, Dikmen, Eskişehir, Eryaman, Etiler, Edirne, Florya, Fatih, Fikirtepe, Gaziemir, Göztepe, Gebze, Konya, Levent, Kadıköy, Yalova gibi tüm yerlerdeki şubelerde geçerli olan çalışma saatleridir.

Ayrıca bankaların kapalı olduğu zamanlarda EFT işleminin bir sonraki iş günü gerçekleştirileceğini unutmayınız. Havale ise aynı banka içerisinde yapılan bir işlem olmasından dolayı resmi tatil olsa dahi günün 24 saati gerçekleştirilmektedir. Bu yazımızda Denizbank çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların çalışma saatlerine bankaların çalışma saatleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER DENİZBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, denizbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan denizbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.