Demirören Holding, Erdoğan Demirören tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu hızlı bir şekilde büyüyen Holding, hali hazırda ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Demirören Holding, faaliyet gösterdiği alanlarda bünyesinde yer alan şirketlerin, alanında en büyükleri olması adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Demirören Holding bu kapsamda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Demirören Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Demirören Holding İş İlanları 2022

Demirören Holding, son yıllarda adını oldukça sık duyurmuştur. Bünyesine kattığı şirketlerle ve bünyesinde barındırdığı şirketlerde ülkemizin en büyük holdinglerinden birisi haline gelmektedir. Demirören Holding bu kapsamda çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Holding bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aynı zamanda holding bünyesinde yer alan aşağıdaki şirketlere de çok sayıda çalışan alınacaktır.  • Milangaz İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Kanal D İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • CNN Türk İş İlanları İçin TIKLAYIN

Demirören Holding tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, şoför, iş güvenliği uzmanı, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel, eski hükümlü işçi ve stajyer alımı da yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Demirören Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Demirören Holding bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Demirören Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmektedirler. Not : İş başvuru formu kısa bir süreliğine kaldırılmıştır. Kısa zamanda yeniden eklenecektir. Bu yazımızda Demirören Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Demirören Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DEMİRÖREN HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, demirören holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan demirören holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.