Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulmuş olan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası bir mağazalar zinciridir. Adını, Dekatlon sporundan almaktadır. Decathlon’un Dünya çapındaki en büyük stratejisi ürünlerin maliyetlerini ve fiyatlarını düşük tutarak pazardaki en uygun fiyatlı spor ürünlerini satmaktır. Bu sayede kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başaran Decathlon, bu büyümesini 2023 yılında da sürdürebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Decathlon, bu kapsamda da ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda yurt içinde ve yurt dışında personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Decathlon tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Decathlon İş İlanları 2023

Decathlon, dünya genelinde 1000’i aşkın mağazaya sahiptir. Ülkemizde hizmet vermeye başladığı günden bu yana çok sayıda mağaza açmayı başarmıştır. İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Hatay, Ankara ve Antalya gibi illerimizde Dekatlon mağazaları bulunmaktadır. Decathlon Türkiye, büyüme hedefleri kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Decathlon tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time spor lideri, full time müşteri ilişkileri sorumlusu, atölye teknik sorumlusu, satış danışmanı, kasiyer, satış asistanı, iş geliştirme müdürü, mağaza müdürü, tekstil mühendisi, engelli personel alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvuru yapılır?

Decathlon İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Decathlon bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız, aşağıda yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından yer almakta olan online başvuru sekmesine tıkladıktan sonra, açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Akabinde tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları da kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Dekatlon iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Decathlon İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DECATHLON HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, decathlon konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan decathlon duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.