Darüşşafaka, İstanbul’da 1865 yılında kurulmuş parasız, yatılı, karma öğretim kurumudur.  Ülkemizde kurulduğu günden bu yana fırsat eşitliğinin sembolü haline gelmiş olan Darüşşafaka Eğitim Kurumları yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Darüşşafaka Eğitim Kurumları personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Personel Alımı İlanı 2020

Darüşşafaka Cemiyeti, babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli ve başarılı çocukları on yaşındayken ailelerinden emanet alıyor; onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor ve düşünen, araştıran, sorgulayan, topluma, çevresine ve ailesine karşı sorumlu, aydın bireyler olarak hayata atılmalarını sağlıyor. Darüşşafaka yayınladığı ilan ile çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı yapacağını belirtti.Yazılım uzmanı, Türkçe öğretmeni, rehber öğretmen, matematik öğretmeni, sosyal bilgiler öğretmeni, yaşlı bakım elemanı, İngilizce öğretmeni, fen ve teknoloji öğretmeni, eğitim yöneticisi, coğrafya öğretmeni, hemşire, biyoloji öğretmeni, güvenlik görevlisi, engelli personel alımı, felsefe öğretmeni, kütüphane öğretmeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirilecek. Darüşşafaka personel alımı şu en için en çok İzmir ve İstanbul illerimizde yapılacak.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

En çok aranan güvenlik görevlisi alımı için aşağıda bulunan başvuru şartları talep edilmektedir.

 • Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Özel Güvenlik Bölümünden mezun,
 • En az 1 yıl tecrübeli,
 • Güvenlik kimliğine sahip,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan,
 • Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli.

Hemşire alımı için aşağıda bulunan başvuru şartları aranmaktadır.

 • En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu,
 • Tercihen deneyimli,
 • Ms Office programlarını kullanabilen,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

Darüşşafaka İş Başvurusu Formu

Bazı kurumlar iş başvurusu için kendi web adreslerini ve kendi altyapılarını kullanırlarken bazıları da kariyer.net gibi iş ve işçi bulma portallarını kullanmaktadırlar. Darüşşafaka Eğitim Kurumları iş ilanları yayınlamak için bu portallardan birisini tercih etmiştir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile buraya yapacağınız iş başvuruları Darüşşafaka insan kaynakları tarafından detaylı incelemeye tabi tutulur ve başvurusu olumlu karşılanan adaylar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda çalışmaya hak kazanır.

Darüşşafaka İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.