Darüşşafaka, İstanbul’da 1863 yılında kurulmuş parasız, yatılı, karma öğretim kurumudur.  Darüşşafaka Cemiyeti; babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli ve başarılı çocukları on yaşındayken ailelerinden emanet alıyor; onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor ve düşünen, araştıran, sorgulayan, topluma, çevresine ve ailesine karşı sorumlu, aydın bireyler olarak hayata atılmalarını sağlıyor. Ülkemizin en köklü eğitim kurumlarından bir tanesi olan Darüşşafaka aynı zamanda bünyesine de çeşitli kadro ve pozisyonlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor. Kurum tarafından yayınlanmış olan iş ilanları ile bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi sayfamız devamında anlattık.

Darüşşafaka İş İlanları 2023

Darüşşafaka ülkemizin eğitim alanında ilk sivil toplum kuruluşu olma özelliğini taşımaktadır. Günümüzde eğitimlerini Maslak’ta bulunan binasında sürdürmektedir. Gerek eğitim kalitesi, gerekse sosyal imkanlar anlamında ülkemizin en iyi eğitim kurumlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir ve her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Darüşşafaka faaliyetlerini hayırsever kişi ve kurumların bağışları ile sürdürmektedir. Sizler de ülkemizin en köklü eğitim kurumunun bünyesinde çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Kurum bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Darüşşafaka tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, psikolog, belletmen, öğretmen, engelli personel, yaşlı bakım elemanı, sosyal hizmet uzmanı, İngilizce öğretmeni, iş analisti, idari işlet yetkilisi, sosyal hizmet uzmanı, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Kurum; İzmir ve İstanbul gibi illerimizde alımlar gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılıyor?

Darüşşafaka İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Darüşşafaka bünyesine alanında uzman kişileri istihdam etmektedir. İnsan kaynakları departmanı oldukça uzun bir süreçten sonra işe alınacak olan personeli seçmektedir. Ancak tıpkı öğrencilerin üst düzey bir eğitim aldıkları gibi bu kurum bünyesinde çalışanlar da tüm haklara sahip olarak çalışırlar. Bu yüzden birçok kişi Darüşşafaka bünyesinde çalışmak için iş başvuru formu doldurmaktadır. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Darüşşafaka İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.