Malatya ilimizde yer almakta olan Darende Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Darende Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 11 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Darende Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İşkur Şubelerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.İstenilen belgeleri kura tarihinde önce Darende Belediyesi insan kaynaklarına ibraz edeceklerdir belgelerini ibraz etmeyenler kuaraya alınmayacaktır. 21.02.2019 Perşembe günü saat 13.00-14.00 saatleri arasında Darende Belediye Hizmet Binasında kura çekilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura tarihinde, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Alınacak işçilerin Belediyemizin Yol ve yaya kaldırım Yapımı Kilit taşı ve bordür döşeme işçiliğinde çalıştırılacaktır. GENEL ŞARTLAR; 1- Bordür ve Kilit taşı Döşeme işçiliği kursu sertifikası sahibi olmak 2-Yangın Güvenliği Eğitimi ve yangın tatbikatı katılım belgesine sahip olmak. 3-Karo İmal İşçiliği kursu sertifikasına sahip olmak.4- Karo Döşeme işçiliği kursu katılım belgesine sahip olmak en az 1 yıl Çalıştığını SSK hizmet dökümü ile belgelemek, Bu Belgelerini Kuradan önce Belediyemize BELGELERİNİ İBRAZ ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi1
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
DARENDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI21.02.201913:00 – 14:00

Çalışma Adresi : SOMUNCUBABA BULVARI NO:88 44700 DARENDE MALATYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Darende Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.