Çumra Şeker Fabrikası, Konya Şeker bünyesinde bulunan çok sayıda tesisten bir tanesidir. Tamamen şirketin öz kaynakları kullanılarak yapılmış ve 2004 yılında faaliyete girmiştir. Çumra Şeker Fabrikası ülkemizin en büyük şeker fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Çumra Şeker Entegre Tesisleri yöneticiler ve çalışanların olağanüstü gayret, çalışma, dayanışma ve performansları sonucunda bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı. Çumra Şeker Fabrikası bunun yanında çok sayıda kişiye istihdam kapısı olmasıyla da önemli bir tesistir. Çumra Şeker Fabrikası bünyesinde çalışan binlerce çalışana ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çumra Şeker Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çumra Şeker Fabrikası İş İlanları 2023

Konya ilimize Çumra ilçesinde kurulan tesis Avrupa’nın en yeni teknoloji e otomasyon sistemleri ile donatılmıştır. Çumra Şeker Fabrikası’nın yıllık 200 bin tonu aşkın şeker üretim kapasitesi bulunmaktadır. Bünyesinde çok sayıda kişiye iş imkanı sunan tesis bunlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Çumra Şeker Entegre Tesisleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; engelli personel, üretim elemanı, temizlik personeli, özel güvenlik görevlisi, vasıfsız personel, üretim planlama sorumlusu, mühendis, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çumra Şeker Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çumra Şeker Fabrikası bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını KONYA ŞEKER sayfasından gerçekleştirmelidirler. Sayfaya girmenizin akabinde yazının sonunda yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Akabinde öz geçmiş bilgileriniz insan kaynakları departmanına iletilecek ve size uygun kadro ve pozisyon açıldığı takdirde de başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Çumra Şeker Fabrikası Nerede?

Adres: “Yeni mahalle NO:3/18, 42500 Çumra/Konya”

Bu yazımızda Çumra Şeker Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇUMRA ŞEKER FABRİKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çumra şeker fabrikası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çumra şeker fabrikası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.