Düzce ilimizde yer almakta olan Cumayeri Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Cumayeri Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında itfaiye şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 17 Aralık 2018 ile 21 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Cumayeri Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylarda aşağıdaki başvuru şartları talep edilmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını bitirmiş ve 55 yaşını doldurmamış olmak
  • E sınıfı ehliyete sahip olmak

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
  • Son altı ay içinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
  • Adli sicil belgesi
  • Ehliyet fotokopisi

İşe alınacak olan adaylar Cumayeri Belediyesine ait şirketlerden bir tanesi olan Cumtaş İnşaat Turizm Taahhüt San. Ve LTD ŞTİ bünyesinde istihdam edileceklerdir. Adaylar ilana aşağıdaki başvuru adresinden başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Adresi : Çevrik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:6 Cumayeri / Düzce

İrtibak Kişisi : Murat Aydın Telefon: 0542 448 63 86

Bu yazımızda Cumayeri Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara Cumayeri Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.