Cumayeri, Düzce ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 1993 yılında ilçe olan Cumayeri, 1999 yılında Düzce’nin il olmasıyla beraber Düzce’ye bağlanmıştır. Nüfusu 14 bini aşmış durumdadır. Cumayeri Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Cumayeri Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Cumayeri Belediyesi İş İlanları 2023

Cumayeri ilçesinin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. İlçede fındık üretimi de gerçekleştirilmektedir. Cumayeri Belediyesi, belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek ve ilçede ekonomik çeşitlilik yaratabilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde ise bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Cumayeri İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Cumayeri Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; itfaiye şoförü, temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, şoför, bekçi, özel güvenlik görevlisi, büro memuru, eski hükümlü işçi, mühendis, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Cumayeri Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Cumayeri Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Cumayeri Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER CUMAYERİ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cumayeri belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cumayeri belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.