Coşkunöz Holding, Bursa merkezli bir holding kuruluşudur. Holding, 1976 yılında Kemal Coşkunöz tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne metal şekillendirme, parça ve makine üretimi yapmaktadır. Holdinge bağlı 8 şirket ve 2000’den fazla çalışan bulunmaktadır. Coşkunöz Holding büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Coşkunöz Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Coşkunöz Holding İş İlanları 2020

Coşkunöz Holding kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine ara vermeksizin devam etmeyi başarmıştır. Günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi olan Coşkunöz Holding, büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Holding çeşitli dönemlerde ise ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Coşkunöz Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müşteri kalite sorumlusu, işletme operatörü, mekanik bakım operatörü, sigorta teknik personeli, pres bakım kısım müdürü, iş güvenliği uzmanı, CNC Cad – Cam operatörü, kalıp tasarım ve proses analiz sorumlusu, şoför, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz, vasıflı vasıfsız adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Coşkunöz Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Coşkunöz Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak açıklanacak ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Coşkunöz iş ilanları aynı zamanda çeşitli kariyer portalları üzerinde de yer almaktadır. Bu yazımızda Coşkunöz Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Coşkunöz Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER COŞKUNÖZ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, coşkunöz holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan coşkunöz holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.