Coşkunöz Holding, temelleri 1950 yılında Bursa ilimizde atılan bir holding kuruluşudur. Coşkunöz Holding ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne metal şekillendirme, parça ve makine üretimi gerçekleştirmektedir. Otomotiv yan sanayi alanında katma değer üreten Coşkunöz Holding aynı zamanda havacılık, savunma sanayi, enerji ve çevre teknolojileri alanlarında da yurt içi ve yurt dışı yatırımlara sahiptir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Coşkunöz Holding ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bu büyümenin sürmesi adına aralıksız çalışan kurum bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Coşkunöz Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Coşkunöz Holding İş İlanları 2021

Faaliyet gösterdiği sektörde 60 yılı aşkın tecrübesi bulunan holding, ülkemize değer katmaya devam etmektedir. Coşkunöz Holding aynı zamanda İtalyan Magnetto ve Rus PJSX MMK şirketleri ile iş ortağıdır. Bünyesinde 2 bini aşkın kişinin istihdam edildiği kurum, bünyesinde aşağıda saydığımız şirketlere yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. • Coşkunöz Metal Form
 • Coşkunöz MA
 • Coşkunöz Kalıp Makine
 • Coşkunöz Alabuga
 • MMK-Coşkunöz-Alabuga
 • Coşkunöz Savunma ve Havacılık
 • Ineva Çevre Teknolojileri
 • CITS Bilişim Hizmetleri
 • Adalco Sigorta Aracılık Hizmetleri
 • Sınırsız Enerji
 • Cem Taşımacılık

Coşkunöz Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tasarım sorumlusu, mühendislik sorumlusu, Sap Fı Co Yetkilisi, malzeme planlama yetkilisi, yazılım geliştirme sorumlusu, proje sorumlusu, satış yetkilisi, işletme operatörü, elektrik operatörü, iş güvenliği uzmanı, beden işçisi, forklift operatörü, CNC operatörü, stajyer, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Coşkunöz Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Coşkunöz Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfası ile iş, staj ve burs başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Coşkunöz Holding işe alım süreci, iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Coşkunöz Holding iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER COŞKUNÖZ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, coşkunöz holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan coşkunöz holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.