Collezione, İstanbul merkezli bir mağazalar zinciridir. Collezione kelime anlamı olarak İtalyanca koleksiyon anlamını taşımaktadır. 1987 yılında Ekrem Akyiğit tarafından kurulmuş olan şirket, hazır giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Collezione büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Collezione tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Collezione İş İlanları 2021

İlk mağazasını Bakırköy’de açan şirket zamanla çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Günümüzde ülkemizde ve Suudi Arabistan, Gürcistan, Almanya gibi ülkelerde mağazalara sahiptir. Collezione tüm bu mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacaktır.Collezione tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, depo elemanı, tasarım asistanı, modelist, merchandiser, buyer, planlama uzmanı, mağaza yöneticisi, tedarik müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Collezione İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Collezione iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile tüm bu iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Buradan yapacak olduğunuz iş ilanları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesine çağrılacaklardır. Bu yazımızda Collezione iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Collezione İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.