Colin’s hazır giyim sektöründe faaliyet göstermekte olan ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren kurum, günümüzde 38 farklı ülkede, 600’e aşkın mağazası ile hizmet sunmaktadır. Colin’s Eroğlu Holding bünyesinde hizmet vermekte olan şirketlerden bir tanesidir. Colin’s ülkemizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Colin’s tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Colin’s İş İlanları 2023

Colin’s 1983 yılında kurulmuştur. Günümüzde ise çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Colin’s bu büyümesinde en büyük payın bünyesinde istihdam ettiği çalışanlara ait olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Colin’s bu çalışanlara ek beyaz yaka, mavi yaka personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Colin’s tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kategori müdürü, satış danışmanı, part time satış danışmanı, mağaza müdürü, erp sistem analisti, yazılım proje yöneticisi, depo elemanı, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, kıdemli tasarımcı, alokasyon uzmanı, sistem destek yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Colin’s İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Colin’s bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını erogluholdinginsankaynaklari@erogluholding.com mail adresine özgeçmişlerini göndererek yapabilirler. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaktır. Kurumun iş ilanları aynı zamanda çeşitli kariyer platformlarında da yayınlanmaktadır. Bu yazımızda Colin’s iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER COLİN\\\\\\\\\\\\\\\'S HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, colin\\\\\\\\\\\\\\\'s konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan colin\\\\\\\\\\\\\\\'s duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.