Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yani bilinen adı ile SHÇEK Türkiye’de yoksul ve korunmaya muhtaç çocuklara ve ailelere bakım, eğitim, sağlık, kültür hizmetlerini sistemli bir biçimde sunmak için oluşturulmuş bir kurumdur. 2011 yılından bu yana adı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü olmuştur. Kurum Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet vermektedir. SHÇEK ülkemizi; hayallerini gerçeğe, mutluluğunu yüzüne, sesini kürsüye taşıyabilen çocukları olan, rol model bir ülke haline getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü yapmış olduğu açıklamada bu çalışmaların 2023 yılında da ara verilmeksizin devam edeceğini ve bünyesindeki eleman açıklarını kapatabilmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini belirtmiştir. Bu yazımızda Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş ilanları, iş imkanları, iş fırsatları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) İş İlanları 2023

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü her sene çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş ilanları içinde çocuk eğiticisi, sosyolog, sosyal çalışmacı, psikolog, mütercim, fizyoterapist, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, hemşire, sağlık memuru, öğretmen, din görevlisi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aşağıda SHÇEK tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. Yeni iş ilanları yayınlandığı anda liste güncellenecek ve yeni ilanlar aşağıda yer alan listeye eklenecektir.  1. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı İçin TIKLAYIN

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) İş Başvurusu 2023

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2023 yılı içinde gerçekleştirilecek olan çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı için yayınlanacak iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığında iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulacak. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için ise tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmek. İlanlar yayınlandığında gerekli duyuruları sosyal ağlar üzerinden gerçekleştireceğiniz. Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇOCUK ESİRGEME KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çocuk esirgeme kurumu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çocuk esirgeme kurumu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.