CNN Türk, ABD’li CNN şirketi ve Doğan Holding ortaklığı ile 11 Ekim 1999’da kurulan bir haber kanalıdır. Kanal şu anda Demirören Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Merkezi İstanbul’da olan kanalın en bilinen programları arasında 5N1K, Bir Yudum İnsan ve Oradaydım gibi yapımlar yer alır. Kanal şu an sadece bazı şehirlerde karasal yayında olup ayrıca, Kablo TV, Teledünya, Digiturk, Filbox ve D-Smart üzerinden yayınlarına devam etmektedir. CNN Türk, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. CNN Türk tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

CNN Türk İş İlanları 2023

CNN Türk, ülkemizde en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesidir. Haber dediğimizde, haber izlemek istediğimizde ilk olarak aklımıza gelmektedir. CNN Türk bu başarısını sürdürmek ve ülkemizdeki en çok izlenen televizyon kanalı olma hedefini gerçekleştirmek adına çalışmalar yapmaktadır. CNN Türk bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.CNN Türk tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; spiker, grafik tasarımcı, medya planlama uzmanı, reklam satış yöneticisi, asistan, insan kaynakları uzmanı, tercüman, sosyal medya uzmanı, stajyer, asistan gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda deneyimli deneyimsiz, bay bayan, yeni mezun olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

CNN Türk İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

CNN Türk bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Akabinde bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler CNN Türk bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda CNN Türk iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

CNN Türk İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER CNN TÜRK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cnn türk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cnn türk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.