CMS, 1980 yılında kurulmuş olan bir jant üreticisidir. Tonguç Örsen tarafından İzmir ilimizde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren CMS, günümüzde ülkemizin en büyük jant üreticisidir. Firma ayrıca yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. CMS şirketlerinden birisi olan CMS GMBH, Almanya’da faaliyet göstermektedir ve jant yenileme pazarında önemli oyunculardan birisidir. CMS bünyesinde bulunan 3 bini aşkın çalışanına ek ihtiyaçları kapsamında çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. CMS tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

CMS Jant İş İlanları 2023

CMS Jant ve Makine Sanayi A.Ş., otomobil jantı konusunda en bilinen firmalardan bir tanesidir. CMS; Frankfurt, Münih, Paris, Torino ve Barcelona’da iletişim ofislerine sahiptir. Şirketin daimi müşterileri arasında Daimler, BMW, Mini, Volkswagen, Audi, Bentley, Porsche, Seat, Skoda, Toyota, Ford, Fiat Grubu Renault, Nissan, Honda, Dacia, Lexus, Toyota, Oyak Renault, Tofaş, Honda ve Ford markaları için jant üretimi gerçekleştirmektedir. Genel merkezi İzmir ilimizde yer alan şirketin burada üç fabrikası bulunmaktadır. Aşağıda saymış olduğumuz fabrikalara kurum çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • CMS Pınarbaşı Fabrikası
  • CMS Çiğli Fabrikası
  • CMS Gaziemir Fabrikası

CMS tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; döküm operatörü, engelli işçi, boya operatörü, talaşlı imalat operatörü, proje lideri, stajyer, sipariş yönetim uzmanı, satınalma uzmanı, proje kalite mühendisi, web mobil uygulama geliştirme uzmanı, mekanik bakım şefi, elektrik bakım teknisyeni, forklift operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

CMS İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

CMS bünyesi çalışma fırsatı elde etmek için iş başvurusu gerçekleştirmek oldukça basittir. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanız ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak kuruma göndermeniz gerekmektedir. Akabinde kurumun insan kaynakları başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda CMS iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

CMS İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.