CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş, Türkiye merkezli bir otomobil jant üreticisidir. Şirket 1980 yılında Tonguç Ösen tarafından kurulmuş olup Türkiye’nin en büyük jant üreticisi ve ihracatçısıdır. Şirketin merkezi İzmir’de yer almaktadır. CMS’in Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir olmak üzere üç fabrikası bulunmaktadır. CMS büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin, tüm hızıyla devam etmektedir. Firma bünyesine ise ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. CMS tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

CMS İş İlanları 2020

1980 yılında faaliyetlerine başlamış olan CMS, günümüzde yıllık 3 milyon jant üretme kapasitesine ulaşmayı başarmıştır. Alanında sadece ülkemizde değil, dünyanın en büyük oyuncuları arasında kendisine yer bulan CMS, bünyesindeki fabrikalara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

CMS tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satınalma uzmanı, dökümhane mühendisi, döküm operatörü, talaşlı imalat operatörü, boya operatörü, mekanik bakım şefi, elektrik bakım teknisyeni, proses işçisi, iç lojistik şefi, web mobil yazılım geliştirici gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

CMS İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

CMS Jant bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda CMS iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

CMS İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.