Elektrik özelleştirme ihaleleri sonunda Cengiz Limak ve Kolin ortaklığı Akdeniz Elektrik Dağıtım Şirketi’nin işletme hakkını 2013 yılında aldı. Antalya, Isparta ve Burdur bölgesinde hizmet veren CLK Akdeniz şirketi üzerinden elektrik faturası sorgulamak mümkün.

CLK AKDENİZ EDAŞ ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmesiyle beraber şirketler de fatura sorgulama, fatura ödeme, fatura görüntüleme gibi hizmetleri internet üzerinden vermeye başladılar. Uzun kuyruklar beklemeden online olarak bir çok konu hakkında sorgulama yapıp yine online olarak ödeyebilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de CLK Akdeniz şirketi. Antalya, Burdur ve Isparta yörelerinin elektrik ihalelerini alan şirket ne kadar elektrik borcunuz olduğunu, faturanızın ne kadar geldiğini öğrenmek için bir araç geliştirmiş. Aşağıda bulabileceğiniz elektrik faturası borç sorgulama aracı sayesine kolaylıkla güncel faturanızı öğrenebilirsiniz.CLK Akdeniz Fatura Borç Sorgulamak İçin TIKLAYIN

Yukarıdaki Antalya, Burdur, Isparta illeri için CLK Akdeniz elektrik faturası borç sorgulama aracına işletme kodu ve abone numaranızı yazmanız yeterlidir. Daha sonra sorgulama butonuna basarak güncel faturanızı kolaylıkla öğrenebilir, ödenmemiş faturalarını kontrol edebilirsiniz.