Cizre, Şırnak ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Cizre, tarihi ve kültürel zenginlikleri açısından ülkemizin en önemli yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Cizre Belediyesi, bu tarihi dokuyu korumak ve aynı zamanda ilçenin gelişmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Cizre Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Cizre Belediyesi İş İlanları 2023

Cizre ilçesinin nüfusu 130 bini aşmış durumdadır. Bu bakımdan ülkemizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Cizre Belediyesi artan nüfusun belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmekte ve Cizre ilçesini eski tarihlerde olduğu gibi yine kalkınmış ve ekonomisi güçlü bir ilçe yapmak için çalışmaktadır. Belediye bu kapsamda çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Cizre İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Cizre Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Cizre Belediyesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bekçi, korucu, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, destek personeli, eski hükümlü işçi, şoför, temizlik işçisi, beden işçisi, şehir plancısı, mimar, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Cizre Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cizre Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Cizre Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER CİZRE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cizre konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cizre duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.