Civil Çocuk Dünyası, 0 ile 14 yaş arası çocuklara hizmet vermekte olan bir perakende satış mağazaları zinciridir. 1996 yılında İstanbul ilimizde faaliyetlerine başlamıştır. Özellikle belirtmiş olduğumuz yaş grubunda hesaplı ve kaliteli alışveriş sağlayarak büyümeyi başarmıştır. Gerek mağazalarında gerekse online adresinde anne çocuk ve bebekleri ilgilendiren binlerce ürünün satışı gerçekleştirilmiştir. Civil Çocuk Dünyası büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde bünyesine yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Civil tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Civil Çocuk Dünyası İş İlanları 2023

Civil Çocuk Dünyası kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve alanında önemli Türk markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Günümüzde firma; İstanbul, Kocaeli, Yalova, İzmit, Bursa, Sakarya, Eskişehir, Balıkesir, Kütahya, Bolu, Afyon, Ankara, İzmir, Kayseri, Kastamonu, Konya, Kırşehir, Antalya, Çorum, Aksaray, Karaman, Niğde, Samsun, Mersin, Sivas, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Erzincan, Şanlıurfa, Trabzon, Rize, Diyarbakır, Batman, Ağrı, Van gibi illerimizde şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca yeni illerimizde de şubeler açmak üzere çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Civil Çocuk Dünyası bünyesine tüm bu mağazalarına ve merkez şubesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Evde Bebek Bakarak Para kazanmak İçin TIKLAYIN

Civil Çocuk Dünyası bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; üretim planlama uzmanı, mağazacılık denetim müdür, üretim muhasebesi uzmanı, yurtdışı operasyon müdürü, yazılım uzmanı, sistem ve network uzmanı, inspektör, temizlik görevlisi, çağrı merkezi personeli, satış danışmanı, depo görevlisi, kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, part time full time adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Civil İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Civil Çocuk Dünyası bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız iş başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden ve aşağıda vermiş olduğumuz mağazalara bizzat başvuru yaparak gerçekleşmelidirler. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile açık iş pozisyonlarına ve bunlara ait başvuru şartları ile başvuru tarihleri gibi bilgilere ulaşmanız mümkündür. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Civil bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Civil iş ilanları, çalışma şartları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Civil İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.