Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal’da 1996 yılında kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Civil, 0-14 yaş grubu çocuk tekstili ürünlerinin satışı gerçekleştirmektedir. Civil mağazalarında 42 bini aşkın ürünün satışı gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerin içinde anne ve çocuklara özgü tekstil, beslenme gereçler ve taşıma grupları yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana büyüyen Civil, günümüzde 60’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Civil mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Civil çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Civil Mağazalarının Çalışma Saatleri 2023

Civil Çocuk Dünyası mağazaları hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Mağazalar sabah saat 10:00‘da açılırlar ve akşam saat 21:00‘de kapanırlar. Civil çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise aşağıda yer almaktadır.Civil Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Civil Çocuk Giyim mağazaları sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Hafta sonu şubelerin çalışma saatleri değişmemektedir. Yani yine 10:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet verir.

Civil Bayramda Açık Mı?

Civil mağazaları; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet sunmaktadır.

Bu yazımızda Civil Çocuk Dünyası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 123 1” üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER CİVİL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, civil konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan civil duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.