Mars Cinema Group ya da bilinen kısa adıyla Cinemaximum, 2001 yılında ülkemizde farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaşatmak amacıyla kurulmuştur. Daha önce Cinebonus ve AFM Sinemaları olarak hizmet sunmakta iken, daha sonra bu iki marka birleşerek Cinemaximum hizmet hayatına başlamıştır. Cinemaximum büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Cinemaximum tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Cinemaximum İş İlanları 2023

Cinemaximum ülkemiz genelinde 100’ü aşkın sinema işletmesi ile 900’ü aşkın salon sayısına sahiptir. Bu sinema salonlarında 19 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Bu rakamlar bakımından ülkemizin en büyük sinema zinciri durumundadır. Cinemaximum büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ayrıca A101 İş İlanlarını Görmek İçin Hemen TIKLAYIN

Cinemaximum tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tam ve yarı zamanlı ekip üyesi, sistem uzmanı, iç denetim müdürü, yönetici asistanı, insan kaynakları müdür yardımcısı, bilet satış danışmanı, sinema görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Cinemaximum İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cinemaximum bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Cinemaximum bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Cinemaximum iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Cinemaximum İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER CİNEMAXİMUM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cinemaximum konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cinemaximum duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.