Çimtaş; dünyanın lider müteahhit firmalarından bir tanesi olan Enka Holding’in bir iştirakidir. 1973 yılında kurulmuş olan firma; basınçlı kap, atık ısı kazanı, depolama tankı, çelik bina, çelik köprü, yakıt tankerleri, rüzgar gülleri üretmektedir. Firmanın Türkiye’de 6, Çin’de 1 üretim tesisi bulunmaktadır. Dünya çapında 1 milyon tonu aşkın Çimtaş ürünleri, dünya çapında 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Çimtaş bünyesinde çalışan kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Çimtaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş olanakları, iş imkanları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çimtaş İş İlanları 2023

Çimtaş Bursa Bölcük ve Çin’de üretim tesislerine sahiptir. Çimtaş; dünyanın en yüksek 2. binası olan Mekke Saat Kulesi, dünyanın en büyük ikinci dönme dolabı olan New York Wheel, dünyanın en uzun 4. asma köprüsü olan Osmangazi Köprüsü gibi alanında rekor kırmış projelerin üreticisidir. Çimtaş bünyesinde 500 mühendis olmak üzere 4 bini aşkın kişi çalışmaktadır. Çimtaş bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Çimtaş tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaynakçı, şirket şoförü, kaynak mühendisi, imalat teknikeri, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, satınalma mühendisi, iş hazırlama teknikeri, sözleşme müdürü, sağlık memuru, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş yapılıyor?

Çimtaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çimtaş bünyesinde çalışma imkanı yakalamak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır. Akabinde yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Bu yazımızda Çimtaş iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çimtaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇİMTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çimtaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çimtaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.