Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ ya da kısa adı ile Çimsa, 1972 yılında Mersin ilimizde kurulmuş olan ve çimento üretimi alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Sabancı Holding Şirketlerinden bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Çimsa, gri çimento, beyaz çimento, kalsiyum aluminat çimentosu gibi özel ürünler üretmektedir. Çimento ve yapı malzemeleri konusunda ülkemizin lider markası olan Çimsa, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çimsa tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çimsa İş İlanları 2023

İlk olarak Mersin ilimizde bir üretim tesisi ile faaliyetlerine başlayan Çimsa, günümüzde Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da da fabrikalara sahiptir. Bunun yanında Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston’da ve Ankara’da iki öğütme tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Beyaz çimento konusunda dünyadaki ilk 2 marka arasında yer alan Çimsa; Almanya, İtalya, İspanya, KKTC, Romanya ve Rusya’da terminallere sahiptir. Büyümesini sürdüren kurum ihtiyaçları gereği de yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Çimsa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; elektrik elektronik bakım planlama mühendisi, muhasebe uzmanı, engelli idari işler personeli, makine montaj mühendisi, makine bakım mühendisi, hammadde mühendisi, raporlama ve konsolidasyon uzmanı, vasıfsız işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Çimsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çimsa bünyesinde çalışmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfası üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları hakkında bilgi elde edebilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecek ve ön değerlendirme aşamasının ardından aday istenilen şartları sağlıyorsa ön görüşme yapılmaktadır. Bunun akabinde size mülakat ve yetkinlik bazlı ölçüm testleri ile süreç ilerlemektedir. Tüm bunların ardından süreç tamamlanmaktadır. Bu yazımızda Çimsa iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çimsa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇİMSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çimsa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çimsa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.