Eskişehir ilimizde yer almakta olan Çifteler Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çifteler Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında şoför, büro elemanı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Çifteler Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Şoför alımı

  • 30 yaşından gün almamış olmak
  • B sınıfı ehliyeti olmak ( en az 10 yıllık )
  • Çiftelerde ikamet ediyor olmak ( 01.01.2019 tarihinden önce )

Büro memuru alımı

  • 28 yaşından gün almamış olmak
  • İİB fakültesi işletme mezunu olmak ( 4 yıllık )
  • Sigortacılık eğt. Mrk. Belgesi olacak ( segem )
  • Çiftelerde ikamet ediyor olmak ( 01.01.2019 tarihinden önce )

Tüm adaylarda başvuru için adaylardan talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Nüfus kayıt örneği
  • Mezuniyet belgesi
  • İkametgah belgesi

Başvuru adresi : Sakarya mahallesi Cumhuriyet meydanı no : 32/1 Çifteler

İrtibat Kişisi : Fedai Yürük

Bu yazımızda Çifteler Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.