Eskişehir ilimizde yer almakta olan Çifteler Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çifteler Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi, keseci alımı yapacaktır. Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 12 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çifteler Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. En az Okur-yazar düzeyinde alınan talepler, kuraya tabi olup bu iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı ile durumu talep şartlarına uygun olan ve müracaatları kabul edilen önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Durumu talep şartlarına uygun olup da başvuranların tamamının yer aldığı listeden talep sayısının 3 katı oranında asıl ve katı oranında yedek liste, Önceliklilerden durumu talep şartlarına uygun olup da başvuranların tamamının yer aldığı listeden talep sayısının 3 katı oranında asıl ve katı oranında yedek liste sınava davet edilmek zere ayrı ayrı noter huzurunda kura ekilerek belirlenir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI(ESKİŞEHİR) tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan kişiler, başvuru şartlarını kabul etmiş olacaklardır. Kamu kurum ve kuruluşlarının geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talep ilan edildikten sonra yapılan adres değişiklikleri kabul edilmeyecektir. Sadece Eskişehir Çifteler ilesinde ikamet edenler talebe başvuru yapabilir. KURA TARİHİ: 14/02/2018 KURA SAATİ: 11:00 KURA YERİ: ÇİFTELER BELEDİYE HİZMET BİNASI TOPLANTI SALONU

Temizlik görevlisi alımı : Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 4 temizlik işçisi alımı yapılacaktır.

Keseci / Tellak Alımı : Belediyeye ait erkekler hamamında geçici statüde çalıştırılmak üzere erkek tellak alınacaktır. Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 tellak alımı gerçekleştirilecektir.

Keseci / Tellak Alımı : Belediyeye ait kadınlar hamamında geçici statüde çalıştırılmak üzere kadın tellak alınacaktır. Adayların en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 tellak alımı yapılacaktır.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ÇİFTELER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI TOPLANTI SALONU14.02.201811:00 – 12:00

Çalışma Adresi : SAKARYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI NO:32 / 1  26700 ÇİFTELER ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

Bu yazımızda Çifteler Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.