Cide, Kastamonu ilimizde bulunan Karadeniz kıyısında yer alan bir ilçemizdir. Doğal güzellikleri ve misafirperver Anadolu kültürü ile adından söz ettirmektedir. İlçenin 85 köyü ve bunlara bağlı 204 mahallesi bulunmaktadır. İlçe nüfusu 2023 yılı itibariyle 22 bini aşmış durumdadır. Cide Belediyesi belediyesel faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Cide Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Cide Belediyesi İş İlanları 2023

İlçenin ekonomisi, tarım, hayvancılık, ormancılık ve balıkçılığa dayalıdır. Fakat son yıllarda ilçede tersanecilik faaliyetleri de tüm hızıyla gelişmektedir. Cide Belediyesi ilçe ekonomisini çeşitlendirmek ve belediyesel faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çalışmaktadır. Belediye çeşitli dönemlerde de bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Cide İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Cide Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Cide Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, temizlik işçisi, zabıta memuru, engelli personel, eski hükümlü işçi, itfaiye eri, bekçi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Cide Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cide Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Cide Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER CİDE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cide belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cide belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.